MalOtje

is het leuke unieke eigenwijze baby-en kinderkleding merk geboren uit Atelier Marjo Vingerhoed.
 Handgemaakt van de mooiste, kleurrijkste en origineelste eco stoffen van
o.a. Katia fabrics, Stenzo en Qjutie kids.
Uiteraard gebruik ik "Marjo" enkel en alleen eco stoffen met oog op de belasting van het milieu, want de kids die nu de kleding dragen moeten kunnen opgroeien in een schone wereld.

De kleding wordt door mij "Marjo" gemaakt. Zo kan ik er op aan dat de kwaliteit gewaarborgd blijft.
“Ik doe niet aan massa productie en neem de tijd voor ieder stuk dat ik maak"
“De mooie stoffen zorgen er voor, dat de vorm en print ook goed blijven”
"Het kledingstuk kan zo makkelijk nog een ronde mee"

Ik maakt altijd maar twee kledingstuk per serie per maat, waardoor het mooie unieke kledingstukken zijn. 

“Waarom zou je je kind kleden als ieder ander? Ieder kind is toch uniek? Ik wil dat mijn kleding dat benadrukt." 

Naast de kleding die in het atelier gemaakt word, brei en haak ik baby knuffels, bijtringen en maak ik snoezige vestjes en slofjes. Dit zijn prachtige cadeaus om te geven op een babyshower of kraamvisite.
Des te meer omdat het de meest originele cadeaus zijn die je kunt vinden voor zo’n speciaal moment als een geboorte.
Daar wil je niet aankomen met het zoveelste rompertje van een grote winkelketen. 

Goed om te weten is dat zolang een stof op voorraad is er altijd een item bijgemaakt kan worden in de gewenste maat.

De stoffen zijn net als patronen te koop in de conceptstore van Fairtrade Upgrade maar ook te vinden op deze site. Dus mocht jij zelf heel creatief zijn dan ben je ook van harte welkom.
Ik geeft je graag advies of eventueel naailes als je dit wenst.
Zie voor meer informatie over de lessen de pagina Cursussen op de site van het atelier.(www.ateliervingerhoed.nl)

Op dinsdag, woensdag en donderdag ben ik aanwezig in de FairtradeUpgrade concept-store te Kamperland.

Graag tot ziens.

Volg MalOtje op facebook en instagram, daar plaats ik geregeld nieuwe foto's van de kledingstukken
nog voor dat ze op de site staan.



Ik ben inmiddels lid van FMiH omdat mijn kleding en accessoires duurzaam zijn en in Nederland gemaakt worden. Vanaf nu zullen mijn producten naast mijn eigen label ook het Fashion Made in Holland- label dragen zodat mijn klanten weten dat hun ecologische footprint beperkt wordt met het kopen en dragen van mijn werk.

FMiH gelooft in een kleinschalige, kwalitatief hoogwaardige productie van mode in Nederland.

Het manifest van FMiH kun je vinden op https://www.fashionmadeinholland.nl/concept/manifest/